„Real“ išvykoje susitvarkė su „Mallorca“ vienuolike © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 3:0 įveikė „Mallorca“ ekipą.

Pirmo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. Geriausią galimybę išsiveržti į priekį turėjo šeimininkai, tačiau Pablo Maffeo smūgis skriejo į virpstą.

Antrame kėlinyje „Karališkasis“ klubas išsiveržė į priekį. 55 minutę po grubios Iddrisu Baba klaidos „Real“ pasileido į greitą puolimą ir atakos smaigalyje atsidūręs Vinicius Junioras nuginklavo oponentų vartininką kaire koja.

Svečiai padvigubino savo persvarą 77 minutę. Užtikrintai 11 metrų baudinį realizavo Madrido ekipos puolimo lyderis Karimas Benzema.

Vos už 5 minučių Benzema į savo sąskaitą įsirašė ir dublį. Prancūzas po Marcelo aukšto perdavimo į baudos aikštelę, smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Po šių rungynių Ancelotti auklėtiniai ir toliau užima vienvaldžio Ispanijos pirmenybių lyderio rolę, 10 taškų lenkdami artimiausius persekiotojus „Sevilla“.