„Real“ išvykoje susitvarkė su dešimtyje likusiais „Granada“ futbolininkais © AP nuotr.

Ispanijoje Madrido „Real“ be didesnių problemų rezultatu 4:1 įveikė „Granada“ vienuolikę.

Svečiai kontroliavo rungtynes, o pirmąjį įvartį 16 minutę pelnė savo reidą technišku smūgiu į apatinį vartų kampą pabaigęs Marco Asensio.

Už 6 minučių „Karališkasis“ klubas pelnė ir antrąjį įvartį. Po komandos draugo perdavimo stipriu smūgiu iš artimo nuotolio vartininką nuginklavo Nacho Fernandezas.

Tiesa „Granada“ futbolininkams pavyko sušvelininti rezultatą, o su rikošeto pagalba 34 minutę pasižymėjo Luisas Suarezas.

Antrame kėlinyje Ancelloti auklėtiniai nemažino apsukų. Į greitą ataką išbėgę „Real“ futbolininkai pelnė trečiąjį įvartį, o 56 minutę po L. Modriciaus perdavimo kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Vinicius Jr.

Prieš tokią komandą kaip Madrido „Real“ panaikinti dviejų įvarčių deficitą misija yra itin sunki, o 67 minutę „Granada“ futbolininkams ji tapo beveik neįmanoma. Dėl itin grubios pražangos iš aikštės buvo išvarytas šeimininkų vidurio saugas Monchu.

Kiekybinę persvarą išnaudoję svečiai pelnė dar vieną įvartį. 76 minutę pasižymėjo Ferlandas Mendy.

Po šios pergalės „Real“ išlieka pirmoje lentelės pozicijoje ir turi 2 taškų atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.