„Real“ išvykoje iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Real Sociedad“ komandą © AP nuotr.

Per pastarąsias 11 rungtynių Madrido „Real“ iškovojo 10 pergalių ir kartą sužaidė lygiosiomis. Įsibėgėjęs „Karališkojo“ klubo traukinys nestoja ir šį kart Ancelloti auklėtiniai rezultatu 2:0 patiesė „Real Sociedad“ vienuolikę.

Pirmąjame kėlinyje daug veiksmo nepamatėme. Įsimintiniausias momentas buvo Luka Modriciaus šūvis iš toli, tačiau priešininkų vartininkas sužaidė puikiai ir išlaikė savo komandą rungtynėse.

Rezultatyviausias šio sezono svečių žaidėjas Karimas Benzema patyrė traumą dėl kurios buvo pakeistas ir į aikštę žengė rungtynių didvyris Luka Jovicius.

Antrame kėlinyje Luka nusprendė visiems priminti apie save. Serbas  47 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio „Real“ į priekį išvedė Vinicius Junioras.

Prabėgus dar dešimčiai minučių tas pats Luka Jovicius pasižymėjo ir pats. Puolėjas smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir padvigubino savo komandos persvarą.

Ancelloti auklėtiniai yra puikioje formoje ir toliau užtikrintai žygiuoja pirmoje lentelės pozicijoje.