„Real“ išvargo tris taškus svečiuose pas „Espanyol“ © AFP nuotr.

Madrido „Real“ iškovojo dar tris taškus „La Liga“ pirmenybėse.

Karališkasis klubas išvykoje 3:1 rezultatu įveikė Barselonos „Espanyol“ komandą.

12 minutę pasižymėjo Vinicius, tačiau 43 minutę rezultatą išlygino šeimininkų komandos puolėjas Joselu.

Antrojo įvarčio „Real“ turėjo laukti iki 88 minutės. Tuomet po puikaus Rodrygo perdavimo pergalę Madrido komandai išplėšė Karimas Benzema.

Per pridėtą laiką tas pats Rodrygo pelnė įvartį, tačiau dėl nuošalės įvartis buvo atšauktas. Tame pačiame epizode pavojingai sužaidė „Espanyol“ vartininkas Benjaminas Lecomte, kuris spyrė į Dani Ceballaso koją. Po VAR peržiūros vartų sargas prieš save išvydo raudoną kortelę, o „Real“ gavo progą realizuoti baudos smūgį.

Baudos smūgį realizavo tašką rungtynėse padėjęs K. Benzema, kuris nuginklavo į vartus priverstinai stojusį centro gynėją Leandro Cabrerą.

Po šių rungtynių turnyrinės lentelės viršūnėje Carlo Ancelotti auklėtiniai taškais susilygino su „Real Betis“.