"Real" iškrito iš Karaliaus taurės © Eurofootball.lt
Karališkojo Madrido "%c00003" krizė tęsiasi - jie ketvirtadienį atsakomosiose Karaliaus taurės (Copa del Rey) rungtynėse namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su Ispanijos čempionato turnyrinės lentelės apačioje esančia Sevilijos "%c00097" ekipa ir iškrito iš kovos dėl šio trofėjaus.

Pirmosios rungtynės Sevilijoje pasibaigė nulinėmis lygiosiomis, todėl "Betis" tolyn žengė dėl svečiuose įmušto įvarčio.

"Real" pirmavo rungtynėse po penktą minutę brazilo Robinho įmušto įvarčio, tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui ispanas Dani smūgiu galva išlygino rezultatą.

Nors Karališkasis klubas stengėsi atakuoti, be trenerio nemalonės susilaukusių Davido Beckhamo, Ronaldo ir Antonio Cassano "Real" trūko aštrumo atakuojant.

"Real" nebuvo laimėję Karaliaus taurės nuo 1993-iųjų metų, tačiau daugelis fanų tikėjosi, kad būtent šia taure Karališkasis klubas pagaliau nutrauks savo sezonų be trofėjų seriją.

2005-aisiais šį turnyrą laimėję "Betis" ketvirtfinalyje kausis kartu su "Barcelona", "Sevilla", "Osasuna", "Deportivo", "Zaragoza", "Getafe" ir antrojo diviziono "Valladolid".

Burtai, suskirstysiantys šias ekipas į keturias poras, bus traukiami penktadieni popiet.