"Real" ir "Barca" šventė eilines pergales, "Villarreal" palaužė "Sevilla" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 10-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė Madrido "Real" su "Las Palmas". Rafaelio Benitezo auklėtiniai vargo neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 3-1.

4-ąją minutę "baltuosius" į priekį išvedė Isco, o po dešimties minučių pranašumą po tikslaus Marcelo perdavimo padidino Cristiano Ronaldo. Vis dėlto 38-ąją minutę varžovams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau Hernano įvartis neišblaškė šeimininkų futbolininkų.

43-ąją minutę po puikaus reido iš kairiojo krašto pasižymėjo Jese Rodriguezas. Antrajame kėlinyje "Real" turėjo dar ne vieną puikią progą, bet galutinis rezultatas liko 3-1.

Karališkojo klubo turnyrinės lentelės kaimynai "Barcelona" futbolininkai sostinėje susigrūmė su Madrido "Getafe". Luiso Enrique auklėtiniai pasipriešino nesulaukė.

Katalonus į pergalę atvedė Luiso Suarezo ir Neymaro įvarčiai. Verta paminėti, kad prie abiejų tiksliais perdavimais prisidėjo Sergi Roberto.

Po 10 sužaistų rungtynių "Real" ir "Barca" turi po 24 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykių kol kas pačioje viršūnėje išlieka šalies vicečempionai.

Kitose rungtynėse "Villarreal" savo žiūrovų akivaizdoje po sunkios kovos palaužė "Sevilla" ir susilygino taškais su trečioje vietoje esančia Madrido "Atletico" ekipa. Taip pat pergalę namų arenoje pasiekė "Valencia", miesto derbyje sutriuškinusi "Levante" futbolininkus.

"Real Madrid" 3 - 1 "Las Palmas"

4' [1 - 0] Isco

14' [2 - 0] C. Ronaldo

38' [2 - 1] Hernan

43' [3 - 1] Jese

"Valencia" 3 - 0 "Levante"

64' [1 - 0] A. Paco

72' [2 - 0] S. Feghouli

80' [3 - 0] Z. Bakkali

"Villarreal" 2 - 1 "Sevilla"

25' [1 - 0] G. Mario

61' [2 - 0] C. Bakambu

76' [2 - 1] F. Llorente

"Getafe" 0 - 2 "Barcelona"

37' [0 - 1] L. Suarez

58' [0 - 2] Neymar

"Real Sociedad" 2 - 3 "Celta"