"Real" ir "Barca" lieka pergalių kelyje, "Atletico" pasismagino Gran Kanarijoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 35-ojo turo rungtynės.

Į čempionų titulą besitaikantis Madrido "Real" klubas namuose susigrūmė su "Valencia". "Baltieji" kaip ir kiekvieną sezoną lengvos dvikovos prieš "šikšnosparnius" nesulaukė, o pergalę 86-ąją minutę garantavo Marcelo smūgis.

27-ąją minutę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai isšiveržė į priekį, kai po puikaus Dani Carvajalio perdavimo galva pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

"Valencia" visą rungtynių laiką žaidė itin pasyviai, tačiau didelio noro pelnyti daugiau įvarčių nerodė ir "Real" futbolininkai. 57-ąją minutę šiose rungtynėse galėjo būti padėtas galutinis taškas, tačiau Cristiano Ronaldo nesugebėjo nuginkluoti Diego Alveso nuo 11 metrų žymos.

82-ąją minutę šeimininkai buvo skaudžiai nubausti - progų iki tol beveik neturėjusi "Valencia" išlygino rezultatą. Nuostabus Dani Parejo baudos smūgis nepaliko vilčių Keyorui Navasui.

Vis dėlto "Real" per likusį laiką stojo į lemiamą šturmą ir jau 86-ąją minutę pasiekė pergalingą įvartį - Marcelo po puikaus Alvaro Morata perdavimo gavo kamuolį baudos aikštelėje, o ten išmaudęs kelis varžovų gynėjus tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" nugalėjo "Granada", kuri kartu su Pamplonos "Osasuna" jau šį sezoną nebeišsigelbės - krenta iš "La Liga" pirmenybių.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Atletico" išvykoje neturėjo sunkumų prieš "Las Palmas". Diego Simeone auklėtiniai varžovus nušlavė rezultatu 5-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Kevinas Gameiro, o dar po įvartį pridėjo Saulis Niguezas, Thomas bei Fernando Torresas. 71 tašką turintys "Rojiblancos" lieka trečioje pozicijoje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse lyderio poziciją susigrąžino "Barcelona" klubas, rezultatu 3-0 nugalėjęs principinį varžovą iš to pačio miesto - "Espanyol".

"Barcai" šios rungtynės nebuvo lengvos, tačiau pirmasis įvartis antrajame kėlinyje pribaigė "Espanyol". 50-ąją minutę po grubios klaidos Luisas Suarezas išvedė svečius į priekį.

"Espanyol" bandė taisyti situaciją, tačiau 76-ąją minutę Ivanas Rakitičius dėjo tašką šioje dvikovoje, o dar vieną įvartį 87-ąją minutę pasiekė L. Suarezas.

"Barcelona" su "Real" ir toliau turi po 81 tašką, tiesa, "baltieji" vis dar yra sužaidę rungtynėms mažiau. Iki pirmenybių pabaigos lieka trys turai.

"Real Madrid" 2 - 1 "Valencia"
27' [1 - 0] C. Ronaldo
82' [1 - 1] D. Parejo
86' [2 - 1] Marcelo
57' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio

"Real Sociedad" 2 - 1 "Granada"
45' [1 - 0] C. Vela
65' [1 - 1] A. Ramos
84' [2 - 1] Juanmi

"Las Palmas" 0 - 5 "Atletico"
2' [0 - 1] K. Gameiro
17' [0 - 2] S. Niguez
18' [0 - 3] K. Gameiro
72' [0 - 4] Thomas
90+1' [0 - 5] F. Torres
65' K. Boateng ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 0 - 3 "Barcelona"
50' [0 - 1] L. Suarez
76' [0 - 2] I. Rakitič
87' [0 - 3] L. Suarez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10318419" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>