"Real" ir "Barca" lieka pergalių kelyje, "Atletico" pasismagino Gran Kanarijoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 35-ojo turo rungtynės.

Į čempionų titulą besitaikantis Madrido "Real" klubas namuose susigrūmė su "Valencia". "Baltieji" kaip ir kiekvieną sezoną lengvos dvikovos prieš "šikšnosparnius" nesulaukė, o pergalę 86-ąją minutę garantavo Marcelo smūgis.

27-ąją minutę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai isšiveržė į priekį, kai po puikaus Dani Carvajalio perdavimo galva pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

"Valencia" visą rungtynių laiką žaidė itin pasyviai, tačiau didelio noro pelnyti daugiau įvarčių nerodė ir "Real" futbolininkai. 57-ąją minutę šiose rungtynėse galėjo būti padėtas galutinis taškas, tačiau Cristiano Ronaldo nesugebėjo nuginkluoti Diego Alveso nuo 11 metrų žymos.

82-ąją minutę šeimininkai buvo skaudžiai nubausti - progų iki tol beveik neturėjusi "Valencia" išlygino rezultatą. Nuostabus Dani Parejo baudos smūgis nepaliko vilčių Keyorui Navasui.

Vis dėlto "Real" per likusį laiką stojo į lemiamą šturmą ir jau 86-ąją minutę pasiekė pergalingą įvartį - Marcelo po puikaus Alvaro Morata perdavimo gavo kamuolį baudos aikštelėje, o ten išmaudęs kelis varžovų gynėjus tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" nugalėjo "Granada", kuri kartu su Pamplonos "Osasuna" jau šį sezoną nebeišsigelbės - krenta iš "La Liga" pirmenybių.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Atletico" išvykoje neturėjo sunkumų prieš "Las Palmas". Diego Simeone auklėtiniai varžovus nušlavė rezultatu 5-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Kevinas Gameiro, o dar po įvartį pridėjo Saulis Niguezas, Thomas bei Fernando Torresas. 71 tašką turintys "Rojiblancos" lieka trečioje pozicijoje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse lyderio poziciją susigrąžino "Barcelona" klubas, rezultatu 3-0 nugalėjęs principinį varžovą iš to pačio miesto - "Espanyol".

"Barcai" šios rungtynės nebuvo lengvos, tačiau pirmasis įvartis antrajame kėlinyje pribaigė "Espanyol". 50-ąją minutę po grubios klaidos Luisas Suarezas išvedė svečius į priekį.

"Espanyol" bandė taisyti situaciją, tačiau 76-ąją minutę Ivanas Rakitičius dėjo tašką šioje dvikovoje, o dar vieną įvartį 87-ąją minutę pasiekė L. Suarezas.

"Barcelona" su "Real" ir toliau turi po 81 tašką, tiesa, "baltieji" vis dar yra sužaidę rungtynėms mažiau. Iki pirmenybių pabaigos lieka trys turai.

"Real Madrid" 2 - 1 "Valencia"
27' [1 - 0] C. Ronaldo
82' [1 - 1] D. Parejo
86' [2 - 1] Marcelo
57' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio

"Real Sociedad" 2 - 1 "Granada"
45' [1 - 0] C. Vela
65' [1 - 1] A. Ramos
84' [2 - 1] Juanmi

"Las Palmas" 0 - 5 "Atletico"
2' [0 - 1] K. Gameiro
17' [0 - 2] S. Niguez
18' [0 - 3] K. Gameiro
72' [0 - 4] Thomas
90+1' [0 - 5] F. Torres
65' K. Boateng ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 0 - 3 "Barcelona"
50' [0 - 1] L. Suarez
76' [0 - 2] I. Rakitič
87' [0 - 3] L. Suarez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10318419" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • vidas

Nesuprantu, o tai kodel uz reala S.Ramos zaide, juk jis pries Barca gavo raudona kortele, tai minimum vienas rungtynes turejo praleisti.

• +1
  • px

***, idijote, golas yra golas, jis yra geriausias, tik *** kaip tu ton esuprasi pusgaidi 😀

• -2
  • Aaa

Na vakar teisejai tai tikrai realo nepatempe,jie tiesiog buvo geresni.casemiro zaidzia i kaula ir ten teisejas galejo duoti arba neduoti kortele...bet kaip cia kazkas raso kad ronaldo parode klase ir kad jis geriausias tai galiu jam pasakyti atsimerk idijote jis vakar apart to golo visiskas nulis turbut daugiausiai komandoj atrezu pasidare

• +4
  • fcb

Tu vaidux atsigauk *** tau kiekvienos laimetos realo varzybos yra istrayktis 😀 Tu gydykis fabriku myletojau visuskas idijots.Kaip zmogus turi saves negerbti kad ateitu cia ir nesamones rasyto jisu sudais maisytu ?

• +9
  • vaidai

zinok graudziai atrodai, Realas si sezona vienas kokias varzybas istempe teisejas, o kiek dar kartu teisejai i Real nenauida dave, va uefalona vakar turejo kiek gauti geltonu, bet kaip zinia teisejas savas, tai kur tau duos 😃 Ronaldo vel su galva fantastini pelne ivarti, vel rodydamas klase, ir kad jis siuo metu be kalbu geriausias 😃 Real viska islos, o uefalona net teiseju vedama ispirdalina is uefa 😀