"Real" ir "Atletico" pasiekė svarbias pergales Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 9-ojo turo rungtynės.

Diego Simeone treniruojama komanda grįžo į pergalių kelią - Madrido "Atletico" po itin sunkios kovos išvykoje minimaliu skirtumu palaužė Vigo "Celta".

Pergalę atnešęs įvartis krito 28-ąją minutę, kai rungtynių didvyriu tapo Kevinas Gameiro.

Įdomu tai, kad "Celta" visiškai dominavo rungtynėse - jie kontroliavo kamuolį net 67 procentus, atliko 19 smūgių iš kurių aštuoni skriejo į vartų plotą. Savo ruožtu "Atletico" viso labo atliko keturis smūgius ir du į vartų plotą, kurių vienas tapo pergalingu įvarčiu.

"Atletico" savo sąskaitoje turi 19 taškų ir nuo lyderių atsilieka 6 taškų skirtumu.

Kitose rungtynėse "Villarreal" antrajame kėlinyje sutriuškino "Las Palmas" vienuolikę, o "Leganes" palaužė Bilbao "Athletic".

Paskutinėse vakaro rungtynės Madrido "Real" namuose susikovė su "Eibar". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai tęsia pergalių žygį - varžovus nugalėjo rezultatu 3-0.

18-ąją minutę krito pirmasis įvartis - į savus vartus po standartinės situacijos įsimušė varžovų gynėjas. 28-ąją minutę rezultatas tapo 2-0, kai po puikaus Isco perdavimo pasižymėjo Marco Asensio.

Galutinis taškas buvo padėtas 82-ąją minutę - "Real" sukūrė įspūdingą ataką, kurios metu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Marcelo. Visas rungtynes žaidęs Cristiano Ronaldo liko be savo įvarčio.

"Real" lieka trečioje pozicjoje ir nuo "Barcelona" ekipos išlaiko 5 taškų atsilikimą.

"Celta" 0 - 1 "Atletico"
28' [0 - 1] K. Gameiro

"Villarreal" 4 - 0 "Las Palmas"
48' [1 - 0] C. Bakambu
65' [2 - 0] M. Gaspar
67' [3 - 0] X. Navarrro (į savus vartus)
90+3' [4 - 0] N. Sansone

"Leganes" 1 - 0 "Athletic Bilbao"
54' [1 - 0] C. Beauvue

"Real Madrid" 3 - 0 "Eibar"
18' [1 - 0] P. Oliveira (į savus vartus)
28' [2 - 0] M. Asensio
82' [3 - 0] Marcelo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10670283" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>