„Real Betis“ per pridėtą laiką išplėšė kelialapį į Ispanijos taurės finalą © JumpStory nuotr.

„Real Betis“ per pridėtą laiką išplėšė kelialapį į Ispanijos taurės finalą

Ketvirtadienio vakarą vykusiose atskomosiose Ispanijos taurės pusfinalio rungtynėse „Real Betis“ rezultatu 1:1 sužaidė su „Rayo Vallecano“. Pirmąjį tarpusiavio susitikimą laimėjo „Betis“ futbolininkai, tad jie finale susitiks su „Valencia“ vienuolike.

Pirmąjame kėlinyje komandos žaidė gan atsargiai ir itin pavojingų momentų susikurta nebuvo. Tačiau antroje rungtynių pusėje „Rayo Vallecano“ sugebėjo pelnyti įvartį. 80 minutę neįtikėtinu, tolimu baudos smūgiu pasižymėjo Bebe. Pastarasis iš maždaug 30 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Atrodė, jog rungtynės kelsis į pratęsimą, tačiau „Betis“ komandos futbolininkai pridėto laiko metu sudaužė visas priešininkų viltis patekti į finalą. 90+2 minutę kamuolys atšoko baudos aikštelėje buvusiam Borja Iglesias ir pastarasis iš artimo nuotolio nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

„Betis“ pusfinalį laimėjo bendru rezultatu 3:2, o balandžio 23 dieną finale jie susitiks su „Valencia“.