"Real Betis" pasiekė lygiąsias prieš "Getafe" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį vakare buvo sužaistos pirmosios 11-ojo turo rungtynės.

Sevilijos ''Real Betis" namuose priėmė Madrido "Getafe" futbolininkus. Svečiai iš sostinės po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0, tačiau andalūzai sugebėjo atsitiesti ir pasiekti lygiąsias.

"Getafe" 34-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 2:0 - po savo įvartį pasiekė Markelis Bergara bei Fransico Portillo.

Vis dėlto "Real Betis" baltos vėliavos čia dar nekėlė ir antrajame kėlinyje atsitiesė - 68-ąją minutę šeimininkai atsilikimą sumažino, o 87-ąją minutę atėmė iš varžovų pergalę, kai pasižymėjo Ryadas Boudebouzas.

"Real Betis" savo sąskaitoje turi 17 taškų, o "Getafe" - keturiais mažiau.

"Real Betis" 2 - 2 "Getafe"
18' [0 - 1] M. Bergara
34' [0 - 2] F. Portillo
68' [1 - 2] A. Sanabria
87' [2 - 2] R. Boudebouz

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10699770" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>