„Real Betis“ išvykoje nesunkiai palaužė „Espanyol“ © JumpStory nuotr.

Sevilijos „Real Betis“ komanda toliau sėkmingai žygiuoja link savo išsvajotos Čempionų lygos.

Manuelio Pellegrini auklėtiniai penktadienio vakare Barselonoje iškovojo dar vieną pergalę – 4:1 užtikrintai įveikė „Espanyol“ ekipą.

Iš tiesų, rungtynės prasidėjo su „Espanyol“ įvarčiu. 14-ąją minutę rungtynių šeimininkus į priekį išvedė Raulis de Tomasas.

Tačiau prieš pertrauką rezultatas apsivertė aukštyn kojom. Įvarčius „Real Betis“ ekipai 31-ąją ir 36-ąją minutę atitinkamai pelnė Borja Iglesias ir Guido Rodriguezas.

Antrajame kėlinyje pergalę svečiams įtvirtino dar vienas B. Iglesias įvartį. Willianas Jose taip pat pasižymėjo.

Dabar „Real Betis“ bent laikinai turi 7 taškų pranašumą prieš „Atletico“ ekipą.