"Real" antrajame kėlinyje įveikė Kadizo futbolininkus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionato ("La Liga") 20-o turo rungtynėse Madrido "Real" namuose atsitiesė po praleisto įvarčio ir šventė pergalę 3-1 prieš "Cadiz", o kita Madrido ekipa "Atletico" svečiuose "atkeršijo" "Zaragoza" futbolininkams, kurie dar šią savaitę juos eliminavo iš Karaliaus taurės.

Madride vykusiose rungtynėse "Real" nuo pat pradžių kontroliavo žaidimą, tačiau kovingai nusiteikę Kadizo futbolininkai sugebėjo atremti šeimininkų atakas. Pasiaukojanti svečių kova davė vaisių antrojo kėlinio pradžioje, kuomet po sumaišties baudos aikštelėje iš arti pasižymėjo Alexanderis Medina. Vis tik tai nesugniuždė Karališkojo klubo žaidėjų, kurie įmušę tris fantastiškus įvarčius šventė pergalę.

Jau po kiek daugiau nei dešimties minučių rezultatas tapo lygus, kuomet baudos smūgį įmušė šios srities ekspertas brazilas Roberto Carlosas. Sužaidus dar keturias minutes labai panašioje baudos smūgiu iš panašios padėties antrą įvartį įmušė Anglijos rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas, kuriam tai buvo pirmas šio sezono įvartis Ispanijos čempionate.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimt minučių po puikaus Guti perdavimo į priekį fantastišku smūgiu iš maždaug 20-ies metrų vartinininką nuginklavo vis labiau Madride apsiprantantis brazilas Robinho.

"Real" gretose visas rungtynes žaidė klubo naujokas brazilas Cicinho, dešiniajame gynybos krašte pakeitęs traumuotą Michelį Salgado, o kitas Karališkojo klubo naujokas italas Antonio Cassano aikštėje pasirodė 59 rungtynių minutę, pakeitęs daną Thomą Graveseną.

Vienintelėse kitose šeštadienio rungtynėse "Atletico" svečiuose atsirevanšavo už pralaimėjimą Karaliaus taurės aštuntfinalyje, 0-2 įveikdami "Zaragoza" futbolininkus.

Pirmą įvartį "Atletico" įmušė sužaidus beveik pusvalandį, kuomet po Arielio Ibagazo perdavimo pasižymėjo Argentinos rinktinės saugas Maxi Rodriguezas. Antrajame kėlinyje už pražangą prieš tą patį M.Rodriguezą teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo puolėjas Fernando Torresas.

"Atletico" tai buvo pirma pergalė per 11 rungtynių ir pirma laikinajam treneriui treneriui Pepe Murcia`i, tuo tarpu "Zaragoza" tai buvo pirmas pralaimėjimas per septynias Ispanijos čempionato rungtynes.

Šeštadienio rezultatai

"%c00108" 0 - 2 Madrido "%c00017"
28` [0 - 1] Maxi Rodriguez
60` [0 - 2] Fernando Torres (11 m.)

Madrido "%c00003" 3 - 1 "%c00253"
55` [0 - 1] Alexander Medina
67` [1 - 1] Roberto Carlos
71` [2 - 1] David Beckham
83` [3 - 1] Robinho