„RB Leipzig“ pirmame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Hoffenheim“ vienuolike © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „RB Leipzig“ namuose rezultatu 3:0 įveikė „Hoffenheim“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 5 minutę. Dominiko Szoboszlai perdavė iš standartinės situacijos perdavė kamuolį į baudos aikštelę. Ten atsidūręs Christoferis Nkuku techniškai pasitvarkė kamuolį ir smūgiu kaire koja pasiuntė jį į apatinį dešinį vartų kampą.

20 minutę rezultatas jau tapo 2:0. Marcelis Halstenbergas atliko galingą smūgį kaire koja ir kamuolys nuo dešiniojo virpsto atsidūrė vartų tinkle.

Šeimininkai pirmąją rungtynių pusę užbaigė taip pat galingai kaip ir ją pradėjo. 44 minutę greitos kontraatakos metu, po gudraus Christoferio Nkuku numetimo Dominikas Szoboszlai nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Antrame kėlinyje daug pavojingų momentų nesukūrė nei viena komanda ir rungtynės baigėsi užtikrinta namų pergale.

Po šio susitikimo „Leipzig“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Hoffenheim“ stovi šeštoje vietoje.