Raulis: prieš "Atletico" svarbiausias žaidėjas bus ne Bale‘as ar Ronaldo, o Modričius

Buvęs Madrido „Real“ kapitonas Raulis prieš šio vakaro UEFA Čempionų lygos akistatą su to paties miesto „Atletico“ išskyrė Luka Modričiaus svarbą.

Ispanijos sostinės derbis įvyks „Vicente Calderon“ stadione ir tai bus pirmasis stipriausio Europos turnyro ketvirtfinalio mačas. Šį sezoną iš šešių tarpusavio rungtynių net ketverias laimėjo „Atletico“, o dvejos pasibaigė lygiosiomis.

„Manau, kad tokios superžvaigždės kaip Ronaldo, Benzema, Bale‘as, Arda Turanas bei Koke tikrai išsiskirs, tačiau „Real“ klubo raktas į pergalę gali būti Luka Modričius“, – L‘Equipe pasakojo Raulis.

„Visi matėme, kokia spraga atsivėrė jam patyrus traumą. Jis vadovauja orkestrui ir jeigu „Atletico“ nepaliks laisvų erdvių, kas yra labai tikėtina, toks futbolininkas kaip Modričius, atsižvelgiant į jo savybes, bus labai naudingas. Jis pastebi spragas anksčiau nei bet kas kitas bei išskirtinai skaito žaidimą.“

„Atletico“ gretose gerai pasirodyti turėtų Antoine‘as Griezmannas. Jis neblogai rungtyniauja jau nuo metų pradžios, taigi, „Real“ gynyba turės jo pasisaugoti.“

Buvęs „karališkojo klubo“ snaiperis taip pat pridūrė, jog kas keliaus į pusfinalį yra visiškai neaišku. Raulis sako, kad ekipų šansai yra beveik 50%-50%.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...