"Raudonųjų" akistatoje - sėkmingas A.Martialo debiutas, nuostabūs įvarčiai ir "Man Utd" pergalė (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos dar vienos 5-ojo turo rungtynės.

"Old Trafford" tvirtovėje įvyko "raudonųjų" dvikova, kur susigrūmė "Manchester United" ir "Liverpool" klubai. Rungtynėse netrūko puikių įvarčių, tačiau "raudonieji velniai" pranoko varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo gan blankus ir abi komandos nesukūrė labai pavojingų epizodų. Suaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam pirmųjų 45 minučių pabaigą, švieslentėje vis dar degė du nuliai.

Vis dėlto antrajame kėlinyje sirgaliai išvydo tai, ko ir tikėjosi - įvarčių ir puikaus žaidimo. 49-ąją minutę "namų darbus" atlikęs "Man Utd" įsiveržė į priekį, o puikų įvartį į viršutinį vartų kampą pelnė Daley Blindas.

70-ąją minutę šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai po "Liverpool" gynėjo pražangos Anderis Herrera pelnė įvartį nuo 11 metrų žymos.

Po dviejų skaudžių įvarčių svečiai iš Liverpulio nenuleido rankų ir pradėjo spausti varžovus. 84-ąją minutę spaudimas atsipirko ir "Liverpool" sušvelnino rezultatą. Nuostabų įvartį per save pelnė Christianas Benteke.

Deja, bet šiuo įvarčiu Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa ilgai nesidžiaugė ir vos po dviejų minučių savo debiutinį įvartį "raudonųjų velnių" gretose pelnė po keitimo pasirodęs Anthony Martialis.

10 taškų savo sąskaitoje po pergalės turintis "Man Utd" dalinasi antrąją vieta su Londono "Arsenal". Tuo tarpu "Liverpol" nukrito į 9-ąją poziciją.

"Man Utd" 3 - 1 "Liverpool"

49' [1 - 0] D.Blind

70' [2 - 0] A.Herrera (11m. baudinys)

84' [2 - 1] C.Benteke

86' [3 - 1] A.Martial