Raudonų kortelių lietus ir "Barcelona" pralaimėjimas Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo raudonų kortelių liūtis. Per septynias 27-o "La Ligos" turo rungtynes buvo parodytos net devynios raudonos kortelės. Dvi iš jų gavo čempionato lyderių "Barcelona" žaidėjai, sekmadienį netikėtai svečiuose 2-1 nusileidę Pamplonos "Osasuna" futbolininkams.

Pamplonoje vykusiose rungtynėse šeimininkai į priekį išsiveržė 19 rungtynių minutę, kai tolimu perdavimu į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį rankomis sugauti bandęs "Barcos" vartininkas Victoras Valdesas neišlaikė kamuolio ir šį į vartus nesunkiai pasiuntė Valdo.

"Barcelona" situacija smarkiai suprastėjo įpusėjus antram kėliniui, kai greitos kontratakos metu baudos aikštelėje griuvo "Osasuna" puolėjas Savo Miloševičius. Teisėjui nusprendus, kad jį pargriovė Edmilsonas, pastarajam buvo skirta antra geltona kortelė per penkias minutes. 11-os metrų baudinio mušti stojęs kapitonas Francisco Punalis be klaidų pasiuntė kamuolį į V.Valdeso vartus.

Nors po kiek daugiau nei dešimties minučių "Barcelona" žvaigždė Ronaldinho atliko perdavimą, parodantį, už ką jį renkamas geriausiu žaidėju pasaulyje, po kurio rezultatą sušvelnino švedas Henrikas Larssonas, tai buvo viskas, ką "Barcai" pavyko padaryti prieš į ketvirtą vietą pakilusius Pamplonos "Osasuna" futbolininkus.

Trečią pridėtinio laiko minutę raudoną kortelę už grubią pražangą prieš "Osasuna" puolėją Pierre`ą Webo dar gavo Katalonijos superklubo saugas Thiago Motta, todėl "Barcelona" rungtynes baigė žaisdami devyniese.

Labai netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė "Sevilla", Vitorijoje 1-2 nusileidusi vietos "Alaves" ir nepasinaudojusi proga priartėti antrą-trečią vietas besidalinančių Madrido "Real" ir "Valencia" ekipų. Labiausiai Sevilijos futbolininkams sutrukdė 18 minutę gynėjo Aitoro Ocio gauta raudona kortelė. Nors tada "Sevilla" jau pirmavo po dešimtą minutę Javiero Saviolos įmušto įvarčio, šeimininkai dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir išsiveržė į priekį. Nors "Alaves" per paskutines penkias rungtynių minutęs neteko dviejų žaidėjų, tai svečiams nepadėjo.

Itin svarbią pergalę iškovojo "Athletic Bilbao" futbolininkai, dramatiškai per trečią pridėtinio laiko minutę išplėšę pergalę prieš "Cadiz".

27-o turo sekmadienio rungtynių statistika

Madrido "%c00017" 2 - 1 "%c00005"
65` [1 - 0] Fernando Torres (11 m.)
71` [1 - 1] Damia
76` [2 - 1] Pablo

90` iš aikštės pašalintas Gabi ("Atletico")

Vitorijos "%c00252" 2 - 1 "%c00107"
10` [0 - 1] Javier Saviola
24` [1 - 1] Nene
45` [2 - 1] Rodolfo Bodipo

18` iš aikštės pašalintas Aitoras Ocio ("Sevilla")
85` iš aikštės pašalintas Rodolfo Bodipo ("Alaves")
89` iš aikštės pašalintas Juanito ("Alaves")

"%c00039" 1 - 0 "%c00253"
90` [1 - 0] Tiko

18` iš aikštės pašalintas Fernando Amorebieta ("Athletic Bilbao")
90` iš aikštės pašalintas Alejandro Varela ("Cadiz")

"%c00021" 1 - 1 "%c00086"
1` [1 - 0] Guillermo Pereyra
22` [1 - 1] Jose Mari

Sevilijos "%c00097" 1 - 1 "%c00106"
20` [1 - 0] David Rivas
73` [1 - 1] Antonio Hidalgo

"%c00108" 1 - 2 Madrido "%c00212"
33` [1 - 0] Diego Milito
39` [1 - 1] Veljko Paunovic
59` [1 - 2] Veljko Paunovic

49` iš aikštės pašalintas Alvaro ("Zaragoza")

Pamplonos "%c00018" 2 - 1 "%c00006"
19` [1 - 0] Valdo
59` [2 - 0] Francisco Punal (11 m.)
72` [2 - 1] Henrik Larsson

58` iš aikštės pašalintas Edmilson ("Barcelona")
90` iš aikštės pašalintas Thiago Motta ("Barcelona")