Raudonų kortelių fiestoje – minimali "Atletico" pergalė

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės ketverios 1-ojo turo rungtynės.

"Wanda Metropolitano" stadione sezoną pergale pradėjo Madrido "Atletico" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai itin atkaklioje kovoje palaužė Madrido "Getafę".

23-ąją minutę Alvaro Morata išvedė šeimininkus į priekį. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis ir rungtynių nugalėtojų nulėmęs įvartis, tiesa, ties šiuo įvarčiu intriga nedingo.

38-ąją minutę "Getafe" liko žaisti dešimtyje, kai už pražangą iš nugaros raudoną kortelę gavo Jorge Molino. Visgi jau po keturių minučių jėgos išsilygino – "Atletico" naujokas Renanas Lodi per kelias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles ir komandų jėgos vėl išsilygino.

Antrajame kėlinyje "Atletico" turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau A. Morata nerealizavo 11 m. baudinio, kurį uždirbo neįtikėtiną reidą atlikęs Joao Felixas.

Kitos dvikovos baigėsi "Sevilla", "Real Valladolid" ir "Alaves" komandų pergalėmis.

"Atletico" 1 - 0 "Getafe"
23' [1 - 0] A. Morata
38' J. Molina ("Getafe") pašalintas iš aikštės
42' R. Lodi ("Atletico") pašalintas iš aikštės
56' A. Morata ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Espanyol" 0 - 2 "Sevilla"
44' [0 - 1] S. Reguilon
86' [0 - 2] Nolito

"Real Betis" 1 - 2 "Real Valladolid"
63' [0 - 1] S. Guardiola
68' [1 - 1] Loren
89' [1 - 2] O. Plano
8' J. Robles ("Betis") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 1 - 0 "Levante"
54' [1 - 0] Joselu