"Raudonieji" susidomėjo kylančia "Racing" žvaigžde © Eurofootball.lt
Pastaruoju metu netyla kalbos apie tai, kad "%c00045" aktyviai domisi kylančia "%c0005" žvaigžde Izraelio rinktinės saugu Yossiu Benayounu (%p00501).

Puikiai praėjusiame sezone žaidęs Benayounas sulaukė nemažai dėmesio iš kitų klubų skautų. Kalbama, kad žaidėju be "Liverpool" domisi ir "Tottenham" klubas, prie kurio vairo neseniai stojo Prancūzijos nacionalinės rinktinės strategas Jacquesas Santini.

Atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis Benayounas praėjusiame sezone "Racing" gretose žaidė visose 34-iose rungtynėse ir buvo vienas iš komandos lyderių, įmušęs septynis įvarčius.

24-erių žaidėjas pats yra prisipažinęs, kad yra "Liverpool" gerbėjas, tačiau po to, kai žaidėju susidomėjo "Tottenham", Liverpulio klubui gali tekti susidurti su aršia konkurencija dėl šio žaidėjo.

Tačiau galimas žaidėjo perėjimas į "Liverpool" darosi vis įtikinamesnis dėl to, kad manoma, jog prie šio klubo vairo stos buvęs "Valencia" treneris Rafaelis Benitezas, kuris šiame sezone turėjo nemažai progų įsitikinti Benayouno galimybėmis. Pasak ekspertų, Benayounas sugeba labai greitai priimti tinkamus sprendimus lemiamose žaidybinėse situacijose.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...