Raudondvario stadiono atidaryme – dramatiškos rungtynės © fchegelmann.com nuotr.

31-ajame „TOPsport A lygos“ ture naujajame Raudondvario stadione susirinkę futbolo žiūrovai išvydo rezultatyvias rungtynes tarp „Hegelmann“ ir „Panevėžio“ ekipų. Rungtynių pabaigoje pelnytas P. Popescu įvartis leido kauniečiams iškovoti tašką 2:2 (1:0).

Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė aktyviai ir kamuolys aikštės viduryje ilgai neužsibuvo. Du kartus aikštės šeimininkų gretose pavojingai smūgiavo Lazaras Kojičius, po kurio smūgių padirbėti teko panevėžiečių vartininkui Emiliui Timburui. Svečių gretose dukart link oponentų vartų stipriai pykštelėjo Amine‘as Benchaibas.

28-ąją minutę krito pirmasis įvartis tiek šiame stadione, tiek ir šiose rungtynėse. Kamuolį perėmęs L. Kojičius pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą ir išvedė kauniečius į priekį.

Pirmajam rungtynių kėliniui artėjant prie pabaigos laimę pabandė Lucasas de Vega, tačiau brazilo smūgį atrėmė Arijus Bražinskas.

Tiksint pirmosioms antrosios susitikimo dalies minutėms dvi progas turėjo Njoya Abdelas Kaderas, bet jo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, o vėliau panevėžiečiams pagelbėjo vartininkas E. Timburas.

55-ąją minutę puikią kontrataką surengė „Panevėžys“, kuri baigėsi tiksliu L. de Vegos smūgiu.

74-oji minutė virto dar tapo skaudžiu smūgiu kauniečių čempioniškoms ambicijoms – perdavimo iš krašto sulaukęs A. Benchaibas iš pradžių smūgiavo į virpstą, o antruoju bandymu ir į vartų tinklą bei išvedė komandą į priekį.

Pačioje susitikimo pabaigoje į svečių vartus ne tik buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet ir parodyta raudona kortelė Jovanui Čadženovičiui už žaidimą ranka baudos aištelėje. P. Popescu smūgį atrėmė E. Timburas, tačiau antruoju bandymu rumunas pasiuntė kamuolį į vartus.

Tašką iškovoję kauniečiai toliau užtikrintai žengia antroje vietoje, o „Panevėžys“ su 29 taškais pasivijo „Sūduvą“.