Ranieri greičiausiai grįš į "Valencią" © Eurofootball.lt
Po to, kai klubą paliko vyriausiasis treneris Rafaelis Benitezas, Ispanijos čempionė ir UEFA Taurės savininkė "%c00004" pasirašė sutartį su buvusiu Londono "%c00042" treneriu Claudio Ranieri. Šiam 52-ių italui tai bus sugrįžimas prie "Valencia" vairo - jis komandai vadovavo nuo 1997 iki 1999 metų ir iškovojo Ispanijos Karaliaus Taurę.

1999 metais Ranieri perėjo į Madrido "Atletico", o vėliau - į "Chelsea", iš kurios trenerio posto jis buvo atleistas praėjusią savaitę.

Italas BBC teigė, kad jam labai įdomų projektą pasiūlė Totenhemo "Hotspur", tačiau jis mieliau grįžtų į "Valencią".

"Valencia" yra mano buvusi komanda, ir, jei atsirastų galimybė, aš norėčiau į ją grįžti," - teigė Ranieri.

Vienintelė likusi kliūtis Ranieri atėjimui į "Valencią" yra italo kontraktas su "Chelsea". Jis galioja iki 2007 metų, ir už jo nutraukimą Ranieri turėtų gauti apie 5 milijonus svarų sterlingų (apie 26 milijonai litų).

"Valencia" krašto saugas Vicente, kuris dabar su Ispanijos rinktine ruošiasi Europos čempionatui, teigė, kad Ranieri būtų idealus Benitezo pakeitimas.

"Pastaruoju metu jis vadovavo labai galingoms komandoms ir jis žino, kaip "Valencia" atrodo, - teigė Vicente. - Jis žino kaip vadovauti ekipai ir manau, kad mes neturėtumėme jokių problemų dirbdami su juo. Mes palaikysime naująjį ekipos trenerį kaip tik galėsime".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...