R. Sterlingas: visada sakiau, kad žaisdamas čempionato rungtynes „Wembley“, pelnysiu įvartį © PA Wire/PA Images nuotr.

le="text-align: justify;">Bandymas atsiskaityti už nesuvestas sąskaitas. Taip būtų galima pavadinti „Wembley“ stadione vykusią kovą tarp dviejų D grupės rinktinių - Anglijos ir Kroatijos. „Trys liūtai“ apgulė priešininkų vartus nuo pirmųjų susitikimo minučių ir jau 6-ąją privertė sirgalių širdis nusiristi į kulnus, kai į vartus nukreiptas kamuolys pataikė į virpstą.

Galiausiai, Kroatijos rinktinės vartų gynyba buvo pralaužta 57 minutę, kai vienintelį susitikimo įvartį pelnė Raheemas Sterlingas. Futbolininkas po varžybų komentavo: 

„Visada sakiau, jeigu teks aukščiausio rango varžybas žaisti „Wembley“ stadione, būtinai pelnysiu jose įvartį. Džiaugiuosi, kad pavyko žodžius paversti darbais. Yra daug skirtingų priežasčių, nulėmusių tai, kodėl nepelniau įvarčių savo klubui, bet tai dabar nesvarbu. Dabar esu Anglijos nacionalinės rinktinės  narys  ir mėgaujuosi futbolu. Tai - svarbiausia.“

„Puiku pradėti čempionatą su pergale, tačiau dabar turime galvoti apie laukiančias rungtynes. Tikiuosi, jose taip pat pavyks nugalėti. Mano sezonas buvo ilgas, bet labai laukiau šių pirmenybių ir galimybės žaisti vilkint Anglijos rinktinės marškinėlius“, - baigdamas pridūrė R. Sterlingas. 

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
 • Kei

  Jis man kaip antras Werneris is Chelsea ,pagal progu isnaudijima

  • +1
 • Kei

  Jis man kaip antras Werneris is Chelsea ,pagal progu isnaudijima

  • +1
 • Kei

  Jis man kaip antras Werneris is Chelsea ,pagal progu isnaudijima

  • +1

Kitos naujienos