R. Rangnickas po lygiųjų su „Burnley“ turėjo priekaištų teisėjams © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ antradienį prarado dar du taškus Anglijos „Premier“ lygoje.

„Raudonieji velniai“ išvykoje tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Burnley“ ir bent kuriam laikui iškrito iš pirmojo ketverto.

Po susitikimo „Man Utd“ strategas Ralfas Rangnickas apgailestavo, kad turėtas žaidybinis pranašumas nevirto pergale.

„Pirmajame kėlinyje kamuolį į vartus siuntėme tris kartus, tačiau tik vienas įvartis buvo įskaitytas. Tai buvo kitokios rungtynės, nei penktadienio dvikova su „Middlesbrough“.

Labai apmaudu, kadangi po tokio pirmojo kėlinio ir solidaus žaidimo mačo pabaigoje mes nusipelnėme pergalės. Rungtynių pabaigoje mums pritrūko šaltakraujiškumo.

Negaliu komandos kaltinti dėl to, kad rungtynės nebuvo uždarytos pirmajame kėlinyje, tačiau mačo pabaigoje to pasigedau. Žinoma, varžovus lydėjo ir sėkmė, kadangi susitikimo pabaigoje turėjome ne vieną progą pasižymėti“, – bendraudamas su „BT Sport“ dėstė R. Rangnickas.

Vokietis taip pat neliko patenkintas sprendimu, kuomet dėl Paulio Pogba pražangos buvo neįskaitytas „Burnley“ įvartis į savo vartus.

„Dar kartą peržiūrėjau neįskaitytus įvarčius ir galiu pasakyti, kad nesutinku su antruoju sprendimu. Teisėjo asistentas užfiksavo pražangą gerokai vėliau, kai jau buvo pasiektas įvartis. Tai – labai abejotinas sprendimas“, – pridėjo strategas.