R. Poškus įsitikinęs, kad "Lietava" buvo verta lygiųjų

Jonavos „Lietavai“ nepavyko dar kartą atimti taškų iš čempiono titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“. Aukštaitijos komanda „SMScredit.lt A lygos“ čempionato II rato dvikovoje nusileido sostinės komandai minimaliu rezultatu 0:1 (0:1).

Po rungtynių jonaviškių vyr. treneris Robertas Poškus buvo įsitikinęs, kad „Lietava“ buvo verta lygiųjų.

„Rungtynės buvo apylygės. Gaila, kad mes prasileidžiame tokius labais kvailus įvarčius. Ir praėjusiose rungtynėse taip prasileidome, ir šiose. Kažkur trūksta koncentracijos. Antrajame kėlinyje perėmėme iniciatyvą, „Žalgiris“ bandė kontratakuoti. Pabaigoje galėjome ir išlyginti, bet nepavyko“, - kalbėjo strategas.

Jis liko patenkintas Dominyko Galkevičiaus sugrįžimu, kuris komandai padės ateityje. Saugui pagyvinti žaidimą pavyko ir šiandien.

„Tikėjomės, kad varžovai nepakels tokio krūvio ir visi nežais, todėl jų sudėtis nenustebino“, - tikino R.Poškus, kuriam neįprasta „Žalgirio“ starto sudėtis siurprizu netapo.

Po traumos į komandą sugrįžęs D.Galkevičius sakė, kad po pertraukos visada norisi į aikštę eiti su dviguba energija, tačiau fizinė forma norams išsipildyti neleidžia. Ją saugas planuoja įgauti pamažu.

„Pritrūko šaltumo paskutiniu momentu, paskutinio perdavimo ir įvarčio. Būtume įmušę, būtų žiūrovams smagiau. Jie labai palaikė, palaikymas buvo geras. Komanda norėjo ir ėjo į priekį, nebijojo prasileisti. Manau, žiūrovai buvo patenkinti mūsų noru. Stengsimės kitą kartą įmušti“, - tvirtino futbolininkas.

D.Galkevičius džiaugėsi, kad Jonava myli futbolą, ir neabejojo, kad į rungtynes ir toliau susirinks daug žiūrovų.

„Komanda palaikymą jaučia ir tikiu, kad kol žaisim, kovosim, nors ir ne viskas gaunasi, bet žiūrovai ateis ir palaikys už mūsų norą. Po to ateis ir rezultatas“, - buvo įsitikinęs jonaviškis.

„Rezultatas toks, koks yra. Jie laimėjo, reiškia, jie - nugalėtojai. Patys po rungtynių jaučiame nusivylimą, norėjome lygiųjų ir galvojame, kad jos galėjo būti. Bet futbolas toks yra: kas įmušė, tas šiai dienai laimėjo“, - varžovų pranašumą pripažino D.Galkevičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos