R. Nevesas žiemą niekur nesikels - žaidėjas nori likti "Porto" klube

„Porto“ jaunasis talentas Rubenas Nevenas, kuriuo domisi daugybė stipriausių Europos ekipų, atskleidė, jog savo ateitį mato tik šiame klube, o tai reiškia, kad nei „Chelsea“, nei kiti klubai, kurie sausį norėjo įsigyti šį žaidėją, to padaryti neturės galimybės.

Kalbėdamas su London Evening Standard talentingas saugas pareiškė, jog būtų nieko prieš, savo karjerą baigti „Porto“ klube.

„Taip, visai realu, jog savo karjerą baigsiu „Porto“ klube. Aš laimingas šioje ekipoje ir esu susikoncentravęs ties tobulėjimu kiekvieną dieną tam, kad įvykdyčiau savo tikslus. Tarp jų yra ir titulų laimėjimas su savo mėgstamiausiu klubu - „Porto“. Kai tu atvyksti iš jaunimo ekipos ir patenki į pagrindinę komandą, visada atsiranda sunkumų priprasti prie didesnio intensyvumo bei labiau subrendusių ir patyrusių komandos draugų ir varžovų.“, - duotame interviu pripažino portugalas.

Saugas žaidžia nuostabų sezoną Portugalijoje, o skautai iš visos Europos stebi kiekvieną jo žaidimo judesįEstadio do Dragao“ stadione. Nevesas yra kuriantis saugas su milžinišku perdavimų diapozonu ir vizija, o taip pat nebijo juodo darbo padedant komandai ginantis.

Pranešama, jog žaidėjas kontrakte turi 29 milijonų išpirkos galimybę, bet jei pats žaidėjas nenori palikti ekipos, tokia kontrakte įrašyta sąlyga tampa bereikšmė. Šiuo metu Nevesas nerodo jokių ženklų, kad norėtų išvykti rungtyniauti į užsienį, tad nepanašu, jog artimiausiu metu šį talentingą saugą pamatysime viename iš Europos grandų.

Rubeno Neveso žaidimo epizodai: