R. Nainggolanas iš pykčio baigia karjerą Belgijos rinktinėje

„Roma“ ekipos saugas Radja Nainggolanas buvo itin įpykęs, kai sužinojo, kad jis nėra pakviestas į Belgijos rinktinės stovyklą.

Futbolininkui itin nepatinka komandos trenerio Roberto Martinezo darbas, o po šio akibrokšto futbolininkas paskelbė, kad pats daugiau neapsivilks Belgijos rinktinės marškinėlių ir baigia karjerą.

R. Martinezo kariauna rinksis žaisti pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Gibraltaru ir Graikija.

„Jis man paskambino valandai likus iki sudėties paskelbimo ir pasakė, kad jam susidarė įspūdis, kad nesu visiškai susikaupęs žaisti už rinktinę pasaulio čempionate birželį. Aš vos nesprogau tuo metu, kai tai išgirdau“, - pasakojo „Roma“ ekipos žvaigždė.

„Kai jis buvo paskirtas treneriu, Martinezas teigė, kad visi Belgijos žaidėjai turi žaisti aukščiausiame lygyje. Tačiau, kai Axelis Witselis išvyko žaisti į Kiniją, ši taisyklė nebegalioja. Viskas gerai dėl to, bet pasakymas, kad man reikia labiau stengtis?

Tiesą sakant, Ibizoje aš buvau viename restorane, kaip ir jis. Jis nepasakė man nei labas, nei sudie. Aš taip pat to nedariau. Kaip gali dirbti taip? Nematau logikos atstovauti rinktinei. Sužaidžiau 52 rungtynes „Roma“ ekipoje ir užėmėme antrąją vietą „Serie A“ pirmenybėse. Visada stengiuosi, kaip galėdamas geriau, dirbu su komanda, bet visada yra kažkokia priežastis manęs nekviesti.

Nebedarysiu to daugiau. Jis pakviečia Youri Tielemansą, kuris sėdi ant „Monaco“ suolelio ir žaidžia kelias minutes. Aš esu 29-erių ir jie daugiau taip nesielgs su manimi. Atsiprašau, bet tokia tiesa. Jie mane pastūmė į šią situaciją. Puiku, dabar viskas ką darysiu, bus „Roma“ ekipai“, - išsamiai kalbėjo futbolininkas.