R.Marquezas nori likti Barselonoje © Eurofootball.lt
Vienas pagrindinių "%c00006" ekipos gynėjų Rafaelis Marquezas (%p00207) antradienį patiko žiniasklaidos atstovus, kad tikisi baigti karjerą būtent Katalonijos sostinėje ir vasarą neketina niekur vykti. Taip nuolatinis Meksikos rinktinės futbolininkas nubraukė gandus, siejančius jį su pinigų naujiems žaidėjams nešykštinčiu Londono "%c00042" klubu.

"Turiu dar metus galiosiančią sutartį,- teigė gynėjas,- ir mano prioritetas lieka "Barcelona". Nieko nežinau apie kitą pasiūlymą".

Ispanijos spaudoje pastaruoju metu mirgėjo pranešimai, kad "Chelsea" ekipa, kurią praėjusią savaitę iš Čempionų lygos išspyrė ta pati "Barcelona", pateikė pasiūlymą vienam geriausių Katalonijos komandos gynėjų.

"Nežinau, ar "Chelsea" pasiūlymas tikras, ar ne, bet Londono ekipos susidomėjimas yra malonus, nes reiškia, kad kiti klubai pastebi kaip aš žaidžiu. Gerbiu Anglijos futbolą, bet noriu savo karjerą baigti čia, Barselonoje",- pridūrė Meksikos rinktinės kapitonas.

Vidurio gynėjo ir saugo pozicijuose galintis rungtyniauti F.Marquezas į Ispaniją atvyko 2003 metų vasarą iš Prancūzijos "Monaco" komandos už 5 milijonus eurų. Sėkmingai naujame klube įsitvirtinusio žaidėjo sutartis galioja iki 2007 metų vasaros, tačiau meksikietis tikisi netrukus ją pratęsti ilgesniam laikui.

"Mano artimiausi planai yra išsaugoti gerą fizinę formą klubinio sezono pabaigai ir tada sėkmingai rungtyniauti Pasaulio čempionate Vokietijoje",- tikino 27 metų futbolininkas.

Priminsime, jog vasarą vyksiančiame čempionate Meksikos rinktinė žais D grupėje kartu su Iranu, Angola ir Portugalija.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė