R. Mancini neatmeta galimybės žiemą įsigyti Pirlo

Roberto Mancini teigia, kad jo vadovaujama ekipa nebuvo susisiekusi su Andrea Pirlo, tačiau neatmetė galimybės sausį bandyti įsigyti šį patyrusį žaidėją.

36-erių metų saugas vasarą paliko „Juventus“ klubą ir persikėlė į „New York City“ ekipą, tačiau dabar, kai jo atstovaujamai komandai baigėsi MLS sezonas, jis yra siejamas su grįžimu atgal į „Serie A“ pirmenybes. Spaudoje buvo pasirodę naujienų, kad „Inter“ komanda jau pradėjo derybas dėl žaidėjo nuomos sausį, tačiau Mancini pareiškė, kad tokie pranešimai yra skuboti.

„Tai, kad mes jau susisiekėme su Pirlo yra netiesa. Aš nesu su juo bendravęs. Futbole gali nutikti visko, tačiau kol kas tai tik gandai. MLS pirmenybės jam jau pasibaigė, tačiau aš nežinau kokie jo tolimesni planai ir ar jis norėtų sugrįžti keletui mėnesių į „Serie A“. Tačiau jei jis nuspręstų grįžti, aš net neabejoju, kad jis būtų svarbus žaidėjas bet kokioje Italijos komandoje.

Pirlo yra tikras čempionas. Jis nėra paprastas žaidėjas ir supranta kas vykta aikštėje greičiau nei bet kuris kitas futbolininkas. Mes visada ieškome žaidėjų su tokiais gebėjimais, nes mūsų sudėtyje yra daug saugų, kurie yra fiziškai stiprūs, tad Pirlo mus tikrai sustiprintų ir pridėtų įvairovės.“, - spaudos konferencijoje apie žaidėją kalbėjo Mancini.

Pirlo jau yra žaidęs „Inter“ klube nuo 1998 iki 2001 metų.