R. Lewandowskis per kelias minutes "nukalė" "Bayern" pergalę Vokietijoje (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos šešerios 2-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantis Miuncheno "Bayern" klubas išvykoje susikovė su Brėmeno "Werder". Bavarai turėjo sunkumų, tačiau Robertas Lewandowskis pasistengė, kad čempionai išsiveštų pergalę iš Brėmeno.

Pirmajame kėlinyje bavarai spaudė varžovus, tačiau įvarčio nei vieniems, nei kitiems pasiekti nepavyko. "Werder" vartus Robertas Lewandowskis pralaužė 72-ąją minutę, o jau vos po trijų minučių padėjo galutinį tašką.

"Bayern" savo sąskaitoje turi dvi pergales iš tiek pat galimų.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis su "Hoffenheim", "Wolfsburg" palaužė "Eintracht", "Augsbrug" su "Gladbach" pasidalino po tašką ir "Stuttgart" nukovė "Mainz".

Paskutinėje dvikovoje Dortmundo "Borussia" rezultatu 2-0 pranoko Berlyno "Hertha". Nugalėtojus į pergalę atvedė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas ir Nuri Sahinas.

"Werder" 0 - 2 "Bayern"

"Bayer" 2 - 2 "Hoffenheim"

"Eintracht" 0 - 1 "Wolfsburg"

"Augsburg" 2 - 2 "Gladbach"

"Stuttgart" 1 - 0 "Mainz"