R. Lewandowskis: mūsų rinktinė nusipelno daugiau © AFP nuotr.

Rusijoje vykusios Švedijos ir Lenkijos akistata buvo paskutinė lenkų galimybė iškovoti kelialapį į aštuntfinalį. Lenkams norint patekti į kitą etapą buvo reikalinga tik pergalė ir tą jie įrodinėjo aikštelėje: dominavo pagal smūgius į vartus, į vartų  plotą, kamuolio kontrolę, atliktus perdavimus, bet turėjo pripažinti Švedijos rinktinės pranašumą. Su 1 tašku sąskaitoje jie užėmė 4-ąją vietą grupėje ir buvo išsiųsti namo. 

Lenkijos komandos kapitonas Robertas Lewandowskis, susitikime įmušęs abu lenkų įvarčius 61 ir 84 minutėmis, po rungtynių komentavo: 

„Esame nusivylę. Galbūt mums pritrūko žaidimo kokybės, bet aikštelėje atidavėme visas jėgas. Šiame turnyre mums labai nesisekė. Susikurdavome daugybę puikų progų įvarčiui pelnyti, bet nesugebėdavome jų realizuoti.“

„Mūsų oponentai kur kas geriau už mus išnaudodavo susikurtas progas ir pelnydavo svarbius įvarčius. Išvažiuoju iš šio turnyro galvodamas, kad mūsų rinktinė nusipelno daugiau. Už viską, ką darėme čia, šiandieninis atlygis yra per mažas“, - pridūrė žaidėjas. 

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos