R. Lewandowskis: apie pasirinktą taktiką žaidžiant su ispanais ir laukiantį susitikimą su švedais © ZUMAPRESS.com nuotr.

Nerealizuotas Ispanijos 11-kos metrų baudinys, neišnaudotos susikurtos progos ir privertęs lengviau atsikvėpti Lenkijos komandos kapitono pelnytas įvartis galva. Taip galima būtų apibūdinti Lenkijos ir Ispanijos susitikimą, išgelbėjusį lenkų viltis patekti į kitą etapą, o Ispanijos rinktinę „palikusį“ be pergalių.

Lenkijos rinktinės kapitonas R. Lewandowskis, įmušęs vienintelį savo komandos - rezultatą išlyginusį - įvartį, po susitikimo komentavo:

„Žaidėme labai gerai, tačiau vis dar darome klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Bet kokiu atveju, aikštelėje atrodėme geriau nei rungtynėse prieš Slovakiją. Pirmoje rungtynių pusėje norėjome žaisti atvirą futbolą ir susikurti kaip įmanoma daugiau progų įvarčiui pelnyti. Į šį tikslą ir buvo nukreipta mūsų koncentracija. Taip pat žinojome, kad žaisdami su Ispanija, turime skirti daugiau dėmesio gynybai ir tai daryti mums sekėsi gerai.“

„Mūsų laukia paskutinės grupės varžybos su Švedija ir jose mes neturėsime favoritų statuso. Jų rinktinė stipri ir dėl to laukia sunki kova aikštelėje. Tačiau rungtynės su Ispanija mums suteikė daug pasitikėjimo savo jėgomis, mėginsime tai išnaudoti žaisdami prieš švedus“, - pridūrė žaidėjas. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė