R. Lekiatas žais Panevėžyje © lff.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ nugalėtojas „Panevėžio“ futbolo klubas gynėjų grandį papildė Lietuvos rinktinės futbolininku. Trečiuoju tarpsezonio naujoku tapo Rokas Lekiatas, su kuriuo pasiektas susitarimas 2024 metų sezonui.

Tiesa, iš Šiaulių kilęs vidurio gynėjas iki vasario pradžios gali palikti „Panevėžį“, jei nuspręs priimti užsienio klubo pasiūlymą.

25-erių futbolininkas profesionalo karjerą pradėjo tuometiniuose „Šiauliuose“ ir Lietuvos čempionate debiutavo 2015 metais. Vėliau R. Lekiatas atstovavo Telšių „Džiugui“, buvo išvykęs į Ispanijos „Lorqui“ ekipą, o sugrįžęs į Lietuvą gynė Marijampolės „Sūduvos“ bei „Pakruojo“ garbę.

Nuo 2019-ųjų šiaulietis rungtyniavo FA „Šiauliai“ gretose ir šiemet sužaidė savo geriausią sezoną. R. Lekiatas iškovojo „Optibet A lygos“ bronzą ir debiutavo Lietuvos rinktinėje – be keitimų rungtyniavo septyneriose Europos čempionato atrankos varžybų akistatose.

„Praeitais metais „Panevėžys“ parodė, kad yra subūręs gerai subalansuotą komandą su individualiai stipriais žaidėjais. Taip pat komandai vadovauja geras treneris, apie kurį jau teko girdėti gerus atsiliepimus. Komanda kitais metais debiutuos Čempionų lygos atrankoje, tad mano tikslas vienas – padėti įgyvendinti išsikeltus tiek vietinius, tiek europinius tikslus.

Ateinantiems metams pirmiausias tikslas – būti sveikam, kad būčiau visada pasiruošęs rungtyniauti ir treniruotis, krauti savo, kaip žaidėjo, bagažą, tobulėti visokeriopai ir, žinoma, padėti komandai siekti tikslų“, – su fk-panevezys.lt svetaine pirmosiomis mintimis dalinosi gynėjas.

Lietuvos čempionai pasirengimą sezonui pradės sausio 8 dieną.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB