R. Koemanas prisiėmė atsakomybę dėl prarastų taškų © AFP nuotr.

„Barcelona“ antradienį praktiškai atsisveikino su viltimis pakovoti dėl „La Liga“ čempionų titulo.

Katalonai išvykoje tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su „Levante“, nepaisant to, kad po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0.

Po mačo „Barcos“ strategas Ronaldas Koemanas prisiėmė atsakomybę dėl prarastų taškų bei teigė nesuvokiantis, kas komandai nutiko antroje rungtynių dalyje.

„Kaip treneris, prisiimu visą atsakomybę dėl šio rezultato. Klausiu savęs, kad nutiko per pertrauką, nes jos metu kalbėjome apie tai, jog privalome užbaigti rungtynes tokiu pačiu intensyvumu. Deja, bet vaizdas buvo priešingas.

Tiek žaidėjai, tiek visas personalas esame labai nusivylę. Dabar turime susikoncentruoti ties paskutinėmis dvejomis rungtynėmis bei tuo pačiu pradėti galvoti apie kitą sezoną. Žinoma, pirmiausia turime pamiršti šio vakaro rungtynes, tačiau tai padaryti bus labai sudėtinga“, – spaudos konferencijoje kalbėjo R. Koemanas.