R. Falcao po pralaimėjimo anglams užsipuolė teisėją

Kolumbijos rinktinės kapitonas Radamelis Falcao po pasitraukimo iš pasaulio čempionato pirštais badė į rungtynių arbitrą iš JAV.

Itin dramatiškoje aštuntfinalio dvikovoje anglai po 11 metrų baudinių serijos įveikė Kolumbiją. "Trys liūtai" galėjo rungtynes užbaigti per pagrindinį laiką, tačiau Yerry Mina sensacingai per pridėtą laiką išlygino rezultatą.

Rungtynėse buvo daugiau emocijų nei kokybiško žaidimo - kolumbiečiai taranavo rungtynių teisėją Marką Geigerį, kuris, pasak R. Falcao, švilpė į vieną pusę.

"Gėdinga, kad tai vyksta pasaulio čempionato aštuntfinalyje", - pareiškė R. Falcao. - Teisėjas mus vedė iš kantrybės - visas 50 ant 50 pražangas švilpė į anglų pusę. Tai paveikė ir mūsų žaidimą. Sunku žaisti futbolą, kai supranti, kad teisėjas yra varžovų pusėje".

"Labai keista, kai šioms rungtynėms yra paskirtas teisėjas iš JAV. Visą laiką jis kėlė abejones. Jis kalbėjo tik angliškai ir buvo jaučiamas akivaizdžios simpatijos anglams. Visos mūsų smulkios pražangos buvo sušvilptos. Net neturiu, ką daugiau pasakyti", - pykčio ant arbitro negailėjo "Monaco" puolėjas.