R.Falcao įvartis lėmė minimalią "Atletico" pergalę prieš "Espanyol" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos „Primera“ čempionato 25-ojo turo rungtynės.

Madride susitiko vietos „Atletico“ komanda ir Barselonos „Espanyol“. Antroje vietoje žygiuojantys Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 1-0 palaužė svečius.

Vienintelį dvikovos įvartį 38-ąją minutę pelnė Radamelis Falcao, kuris Kiko Casilla nuginklavo nuo 11 metrų žymos. Verta paminėti, jog pirmojo kėlinio pabaigoje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Europos lygos nugalėtojų gretas ginantis Gabi.

„Rayo Vallecano“ savo žiūrovų akivaizdoje patyrė minimalų pralaimėjimą prieš „Real Valladolid“ futbolininkus, o Vigo „Celta“ savo žiūrovų nenuvylė ir iškovojo sunkią pergalę prieš „Granada“ vienuolike.

Paskutinėse rungtynėse Sevilijoje triuškinančią pergalę rezultatu 3-0 prieš „Malaga“ iškovojo vietos „Real Betis“ klubas.