R. Beniušio įvartis nuskriaudė A lygos debiutantus

Ketvirtąsias draugiškas rungtynes prieš prasidedant 2016 m. Lietuvos futbolo A lygos sezonui sužaidusi Jonavos „Lietava“ buvo priversta pripažinti Kazlų Rūdos „Šilo“ pranašumą.

Pirmos lygos atstovo pergalę minimalia persvara nulėmė praėjusiame sezone A lygoje rungtyniavusio Ričardo Beniušio įvartis antrajame kėlinyje - 1:0 (0:0).

Jonavos komandoje šiandien debiutavo į A lygą po pertraukos sugrįžę nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Valdemaras Borovskis bei gynėjas iš Serbijos Aleksandaras Šušnjaras, prieš porą sezonų atstovavęs Panevėžio „Ekranui“.

Kauno Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje vykusio mačo pirmoje pusėje aktyviau žaidė jonaviškiai, tačiau turėtos iniciatyvos paversti įvarčiu nepavyko. Arčiausiai įvarčio buvo Laurynas Stonkus, tačiau savo proga Jonavos ekipos puolėjas nepasinaudojo.

Antrajame kėlinyje komandų atlikti keitimai kiek išbalansavo komandų žaidimą, tačiau vaizdas aikštėje nesikeitė, ryškių momentų ekipos sukurti nesisekė.

Nedideliu „Lietavos“ koncentracijos gynyboje praradimu pavyko pasinaudoti R.Beniušiui. Buvęs Pakruojo „Kruojos“ atakų lyderis iššoko vienas prieš vartus ir nepaliko vartininkui jokių vilčių iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 15-a minučių.

„Lietavos“ starto sudėtis: G.Kvedaras, V.Borovskis, M.Dūda, A,Šušnjaras, J.Aleksandravičius, A.Paškevičius, D.Galkevičius, M.Ganusauskas, T.Eliošius, E.Utyra, L.Stonkus.

Po rungtynių apie komandos pasiruošimą paklaustas Jonavos klubo vyr. treneris Marius Bezykornovas teigė, kad nukrypimų nuo plano nėra.

„Pasiruošimas sezonui vyksta pagal nustatytą planą. Jokių nukrypimu nuo jo nėra. Šiuo metu esame pasirengimo etape, tačiau atėjus sezono pradžiai būsime pasiruošę 110 procentų“, - sakė „Lietavos“ strategas.

Treneris patvirtino, kad tiek V.Borovskis, tiek A.Šušnjaras liks ekipos sudėtyje.

Sužaidusi ketverias rungtynes pasiruošimo etape „Lietava“ jose iškovojo vieną pergalę, kartą sužaidė lygiosiomis bei patyrė dvi nesėkmes.

Dar vienas draugišką mačą „Lietava“ žais kitą šeštadienį, vasario 27 d., prieš Utenos „Utenį“.