Queirozas gailisi išnuomavęs Morientesą © Eurofootball.lt
"%c00003" treneris portugalas Carlosas Queirozas teigia, jog jo ekipa iškrito iš Čempionų lygos todėl, kad "%c00036" atstovavo Fernandas Morientesas (%p00930), kuris priklauso "Real", tačiau šį sezoną yra išnuomotas Prancūzijos klubui.

Ispanijos rinktinei 31-ą kartą atstovavęs Morientesas, per du ketvirtfinalio mačus į "Real" vartus įmušė du įvarčius ir Queirozas teigia, jog antrasis Fernando įmuštas įvartis buvo lemiamas posūkis vakarykštėje dvikovoje, kurią 3-1 laimėjo prancūzai.

Bendras ketvirtfinalio rezultatas buvo 5-5, tačiau dėl didesnio svečiuose įmuštų įvarčių skaičiaus toliau žengė Prancūzijos čempionato lyderiai.

"Rezultatas yra teisingas, kadangi jie įmušė tris įvarčius ir aš manau, jog antrasis įvartis, kurį įmušė Fernandas, buvo lemiamas, kadangi jis suteikė jiems pasitikėjimo savo jėgomis," - teigė Queirozas.

"Mums šis pralaimėjimas labai skausmingas," - tęsė portugalas, - "Žaidėjai dabar labai nusiminę, nes jie juk pirmavo 1-0".

Tuo tarpu pats Morientesas labai džiaugėsi vakarykšte pergale: "Tai yra istorinė "Monaco" pergalė, tačiau mes neturime užmigti ant laurų, kadangi mes galime pasiekti daugiau".

"Tai buvo nuostabios rungtynės - mes sukūrėme daug progų, įmušėme tris puikius įvarčius ir tikrai nusipelnėme pergalės," - rungtynes įvertino 27-erių metų ispanas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...