Q. Floresas: G. Arlauskis sausį paliks mūsų ekipą

Quique Sanchezas Floresas patvirtino, jog Giedrius Arlauskis šį sausį paliks „Watford“ ekipą.

28-erių metų žaidėjas prie klubo prisijungė šią vasarą, bet sužaidė vos du susitikimus – vieną lygos taurės varžybose, o kitą „Premier“ lygoje, kai į aikštę žengė 67 minutę vietoje traumuoto Heurelho Gomeso.

Visgi, lietuvio pasirodymai šiose rungtynėse neįtikino Floreso, jog jis yra vertas „Watford“ ekipos. Treneris taip pat pabrėžė, jog vartininkas buvo įsigytas dar prieš jam atvykstant į klubą, o tarp Arlauskio ir pagrindinio komandos vartininko yra per didelis meistriškumo skirtumas.

„Arlauskis buvo įsigytas dar prieš man atvykstant į „Watford“ klubą. Kai aš atvykau jis jau buvo komandos dalis. Po to, kai patikrinau jo gebėjimus, klubui pasakiau, jog Arlauskis nėra pakankamai geras. Skirtumas tarp jo ir Gomeso yra per didelis.“, - Watford Observer teigė treneris.

Šią savaitę „Watford“ komanda iš „Sunderland“ įsigijo kitą vartininką - Costelį Pantilimoną. Šis pirkinys, atrodo, jog užbaigė Arlauskio karjerą „širšių“ ekipoje.

„Mes turime pamatyti, kaip Arlauskis atrodytų žaisdamas kitoje ekipoje. Greičiausiai, jog jis žais Ispanijoje. Aš manau, kad jis gali išvykti nuomos pagrindais, bet nesu dėl to tikras. Viskas priklausys ir nuo to, kaip jaučiasi pats žaidėjas. Galbūt gavęs žaidybinės praktikos jis patobulės ir mes pamatysime kitą Arlauskio versiją.“, - kalbėjo Floresas.

Neseniai pasirodė pranešimai, jog „La Liga“ rungtyniaujanti „Espanyol“ ekipa už žaidėją pateikė 1 milijono eurų pasiūlymą. Tiesa, prieš įsigydami lietuvį katalonai dar turės nutraukti Francesco Bardi nuomos sutartį.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos