Puikus R.Soldado žaidimas "Villarreal" klubui leido džiaugtis pergale Ispanijoje (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse penktadienį prasidėjo 2-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

"El Madrigal" stadione susigrūmė dvi Ispanijos vidutiniokės - savo žiūrovų palaikoma "Villarreal" ir Barselonos "Espanyol" ekipa. Svečiai iš Katalonijos pirmavo, tačiau "submarinai" atsitiesė ir iškovojo pergalę rezultatu 3-1.

5-ąją minutę "Espanyol" į priekį išvedė tikslus Felipe Caicedo smūgis į varžovų vartus, tačiau antrajame kėlinyje "Villarreal" sugebėjo atsitiesti.

67-ąją minutę rezultatą išlygino komandos naujokas Roberto Soldado, o rungtynių pabaigoje Cedrico Bakambu dublis atnešė "Villarreal" klubui svarbius tris taškus. Verta paminėti, kad abu rezultatyvius perdavimus Kongo futbolininkui atliko R.Soldado.

Tai - pirmoji "submarinų" pergalė šiame "Primera" sezone. Tuo tarpu "Espanyol" po pergalės prieš Madrido "Getafe" turėjo pajusti pirmąjį nesėkmės skonį.

"Villarreal" 3 - 1 "Espanyol"

5' [0 - 1] F.Caicedo

67' [1 - 1] R.Soldado

86' [2 - 1] C.Bakambu

90' [3 - 1] C.Bakambu