Puikus Malcomo šūvis leido "Bordeaux" laimėti prieš "Toulouse" (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo šeštasis Prancūzijos čempionato turas. Pirmajame jo mače "Toulouse" ekipa namuose priėmė "Bordeaux".

Atkakli kova čia vyko nuo pat pradžių, o Corentinas Jeanas progą pasižymėti turėjo jau pirmosiomis akimirkomis, tačiau jo smūgį atrėmė svečių vartininkas.

Mačas toliau klostėsi apylygiai ir Ola Toivonenui nepataikius į vartus pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas atėjus pertraukai vis dar buvo 0-0.

Rungtynių baigtis buvo nulemta antrojo kėlinio viduryje. "Bordeaux" saugas Francois Kamano iš pradžių netiksliai išmušė kamuolį ir savo ekipai pridarė problemų, bet po kelių minučių suklaidinęs varžovą jai sukūrė įvartį. Po Kamano rezultatyvaus perdavimo puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Malcomas.

"Toulouse" futbolininkai į brazilo įvartį atsakymų nesurado, tad Bordo miesto klubas bent iki rytdienos gali džiaugtis trečiąja turnyrinės lentelės pozicija. Su 12 taškų jis aplenkė "Lyon" ir dar nėra patyręs nė vienos nesėkmės.

"Toulouse" 0 - 1 "Bordeaux"
[0-1] 69' Malcom

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>