Puikūs L. Messi ir E. Fernandezo įvarčiai išplėšė svarbią pergalę Argentinai © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose pasaulio čempionato C grupės rungtynėse Argentina rezultatu 2:0 palaužė Meksikos futbolininkus.

Pirmąjame kėlinyje daug progų susikurta nebuvo ir komandos išėjo į rūbinę nepelniusios įvarčių.

Visgi, antroje mačo pusėje Argentina įrodė savo pranašumą, o 64 minutę Argentinos futbolo dievaitis Lionelis Messi pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Puolėjas puikiu smūgiu iš toli nuginklavo oponentų vartininką Guillermo Ochoa ir išvedė savo komandą į priekį.

Visus klausimus šiame susitikime išsprendė argentiniečių saugas Enzo Fernandezas, kuris suklaidino oponentų gynėją ir fantastišku smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Ant bedugnės krašto prieš rungtynes stovėję argentiniečiai šiuo metu užima antrą C grupės poziciją su trimis taškais. Trečiame ir lemiame ture Argentina turi žūtbūt pasiekti pergalę prieš Lenkiją norint užsigarantuoti vietą aštuntfinalyje.