Puikus L. Messi atvedė "Barcą" į pergalę miesto derbyje, "Atletico" sutriuškino "Alaves"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 29-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione įvyko Barselonos derbis. Ernesto Valverde treniruojama "Barcelona" ekipa turėjo problemų su svečiais, tačiau vėl lyderio savybes parodęs Lionelis Messi atvedė šeimininkus į pergalę.

"Espanyol" atsilaikė iki 71-os minutės, kai prie pat baudos aikštelės buvo paskirtas baudos smūgis. Lyg nuo 11 metrų žymos "panenka" stiliumi smūgį atlikęs L. Messi išvedė "Barcą" į priekį. Nuo įvarčio nesustabdė ir kamuolį nuo vartų linijos galva pamušti bandęs Victoras Sanchezas.

89-ąją minutę tas pats L. Messi įmušė ir antrąjį įvartį, tiesa, šį kartą visą darbą atliko puikiai kairiajame krašte spurtavęs Malcomas.

"Barcelona" šventė penktą pergalę iš eilės Ispanijos pirmenybėse ir vis labiau artėja link titulo.

Kitose rungtynėse apmaudžią nesėkmę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą patyrę Madrido "Getafe", kuri namuose rezultatu 0:2 nusileido "Leganes" ekipai.

Fantastišką pergalę kovoje dėl išlikimo pasiekė Vigo "Celta". Pastaroji panaikino dviejų įvarčių deficitą ir tiesioginius konkurentus kovoje dėl 17-os pozicijos "Villarreal" futbolininkus palaužė rezultatu 3:2.

Paskutinėje vakaro dvikovoje į pergalių kelią grįžo Madrido "Atletico", kuri išvykoje rezultatu 0:4 nepaliko vilčių "Alaves" ekipai. Į pergalę "rojiblancos" vedė po sykį pasižymėję Saulis, Diego Costa, Alvaro Morata bei Thomas.

"Atletico" prieš "Barcą" išlaiko 10 taškų atsilikimą.

"Barcelona" 2 - 0 "Espanyol"
71' [1 - 0] L. Messi
89' [2 - 0] L. Messi

"Getafe" 0 - 2 "Leganes"
49' [0 - 1] M. Santos
83' [0 - 2] Juanfran
18' G. Carrillo ("Leganes") nerealizavo 11 m. baudinio

"Celta" 3 - 2 "Villarreal"
11' [0 - 1] K. Ekambi
15' [0 - 2] Alfonso
50' [1 - 2] I. Aspas
71' [2 - 2] M. Gomez
86' [3 - 2] I. Aspas (11 m. baudinys)

"Alaves" 0 - 4 "Atletico"
5' [0 - 1] Saul
11' [0 - 2] D. Costa
59' [0 - 3] A. Morata
84' [0 - 4] Thomas