Puikius įvarčius pelniusi "Sūduva" sutriuškino "Trakus" (VIDEO)

Dar vieną pergalę Lietuvos futbolo čempionate iškovojo šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“.

Marijampoliečiai išvykoje 4:1 sutriuškino praėjusį sezoną bronzos medalius iškovojusią „Trakų“ komandą.

Rungtynių įvarčių sąskaitą 31-ąją minutę atidarė Gersonas Acevedo, kuris puikiu baudos smūgiu nepaliko jokių vilčių „Trakų“ vartininkui Timofejui Šeremetai. Tiesa, pranašumu svečiai džiaugėsi neilgai: vos po trijų minučių po kampinio pasižymėjo Valentinas Jeriomenko.

„Sūduvos“ pranašumas išryškėjo antrajame rungtynių kėlinyje: iš pradžių 55-ąją minutę galingu smūgiu į vartus pasižymėjo Josipas Tadičius, o po vienuolikos minučių gavęs kamuolį krašte Andro Švrljuga iš už baudos aikštelės ribų pasiuntė jį į tolimąjį viršutinį „Trakų“ vartų kampą ir įtvirtino savo komandos persvarą. Galiausiai 79-ąją minutę vienas prieš vartininką atsidūręs Karolis Laukžemis įmušė ketvirtą savo ekipos įvartį ir padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

Ši pergalė leido „Sūduvai“ įtvirtinti pirmąją poziciją lygoje: vos dar nepralaimėjusi ir 13 taškų per pirmus 5 turus surinkusi Marijampolės komanda artimiausius konkurentus jau lenkia penkiais taškais. Tuo tarpu „Trakai“ kartu su „Žalgiriu“ ir „Atlantu“ šiuo metu dalijasi 2-4 pozicijomis.