Puikius įvarčius mušęs „Leicester City“ palaužė „Brentford“ futbolininkus © JumpStory nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Leicester City“ rezultatu 2:1 palaužė „Brentford“ komandos futbolininkus.

„Lapės“ pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 20 minutę. Baudos aikštelės prieigose kamuolį gavęs Timothy Castagne galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą, visiškai nepalikdamas šansų oponentų vartininkui Davidui Rayai.

„Bitės už keletos akimirkų turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau pavojingą Mathiaso Jenseno smūgį į apatinį kairįjį kampą fantastiškai atrėmė vartininkas Kasperas Schmeichelis.

33 minutę Brandono Rodgerso auklėtiniai sugebėjo padvigubinti savo persvarą, o tą jie padarė įspūdingu stiliumi. Šeimininkų standartinių padėčių specialistas James Maddisonas įtraukė dar vieną puikų įvartį į savo kolekciją. Iš tolimo nuotolio anglas pasiuntė kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

„Brentford“ sušvelnino atsilikimą 85 minutę. Yoane Wissa puikiu smūgiu iš vidutinio nuotolio nuginklavo puikiai žaidusį Kasperą Schmeichelį ir rezultatas tapo 2:1.

Po šio susitikimo „Lapės“ kyla į dešimtąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Brentford“ tenkinasi penkioliktąja vieta.