Puikioje formoje esantis „Arsenal“ namuose palaužė „Watford“ ekipą © REUTERS nuotr.

10 rungtynių paeiliuj visuosuose frontuose nepralaimintis „Arsenal“ rezultatu 1:0 įveikė „Watford“.

Šeimininkai buvo aktyvesni. Jiems pavyko pasižymėti dar pirmąjame kėlinyje, tačiau įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Taipogi į svečių vartus buvo paskirtas ir 11 metrų baudinys, tačiau „Širšių“ vartų sargas jį atrėmė ir išsaugojo savo vartus sausus.

Tačiau antrame kėlinyje „Arsenal“ galiausiai pralaužė priešininkų gynybą, o smūgiu į apatinį vartų kampą 56 minutę pasižymėjo Emile‘is Smith-Rowe.

„Watford“ komandai sunkiai sekėsi regzti atakas, o po to kai 89 minutę Jurajus Kucka buvo išvarytas iš aikštės, misija pasiekti išlyginamąjį įvartį tapo neįveikiama.

Po šios pergalės „Arsenal“ lentelėje rikiuojasi 5-ti, tuo tarpu “Watford”- 17-ti.

„Everton” 0:0 „Tottenham Hotspur”

„Leeds United“ 1:1 „Leicester City“