Puikią atkarpą antrajame kėlinyje sužaidęs "Real Sociedad" įveikė "Levante"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį sužaistos pirmosios 12-ojo turo rungtynės.

Valensijos "Levante" namuose priėmė iki šių rungtynių net trijose susitikimuose iš eilės įvarčio nepelnusią San Sebastiano "Real Sociedad". Rungtynių pradžia šeimininkams buvo daug žadanti, tačiau "La Real" antrajame kėlinyje kiek netikėtai sugebėjo įmušti tris įvarčius ir švęsti pergalę rezultatu 3:1.

4-ąją minutę "Levante" į priekį išvedė Chema. Šeimininkai pirmajame kėlinyje visiškai dominavo ir turėjo dar ne vieną puikią progą padidinti pranašumą.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Baskijos regiono žaidė gerokai geriau ir 73-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį. Theo Hernandezas po Mikelio Oyarzabalio perdavimo atsidarė savo įvarčių sąskaitą klube.

77-ąją minutę netikėtai buvo įmuštas ir antrasis įvartis - nuostabų perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Adnanas Januzajus sukūrė puikią progą Juanmi, kuris iš gana sunkios padėties nuginklavo varžovų vartininką.

"Levante" buvo priversta siųsti visas savo pajėgas į puolimą, tačiau po penkių minučių buvo nubausta ir trečiuoju įvarčiu - pasižymėjo M. Oyarzabalis.

"Real Sociedad" nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją ir pakilo į devintąją poziciją. "Levante" lieka septintoje vietoje.

"Levante" 1 - 3 "Real Sociedad"
4' [1 - 0] Chema
73' [1 - 1] T. Hernandez
77' [1 - 2] Juanmi
83' [1 - 3] M. Oyarzabal