Puiki 10 min. atkarpa užtikrino „Atletico“ ekipai triuškinamą pergalę © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 3:0 įveikė „Real Valladolid“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 18 minutę. Po Antoine'o Griezmanno perdavimo pasižymėjo Alvaro Morata.

Neužilgo sekė ir dar du svečių įvarčiai. 23 minutę savąjį įvartį pelnė Antoine'as Griezmannas, o 28 minutę oponentų vartininką nuginklavo Mario Hermoso.

Likusioje rungtynių eigoje nei viena komanda nesusikūrė itin pavojingų progų ir mačas baigėsi komfortabilia svečių pergale.

Po šio mačo „matrasiniai“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, trimis taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Villarreal“ futbolininkus.