PSG užtikrintai įveikė "Monaco" bei laimėjo "Coupe de la Ligue" (VIDEO)

Angelis Di Maria rezultatyvų perdavimą Julianui Draxleriui atliko jau ketvirtąją minutę ir tuo prasidėjo dar vienas "Paris Saint-Germain" triumfas Prancūzijos lygos taurės finale.

Unai'aus Emery auklėtiniai šįkart privertė pasiduoti šalies čempionato lyderį "Monaco", kuris neturėjo jokių šansų sutrukdyti jau ketvirtajam iš eilės sostinės futbolininkų triumfui šiame turnyre.

Vilties Monako komanda dar turėjo pirmojo kėlinio viduryje, kai rezultatą išlyginęs buvo Thomasas Lemaras. Visgi, prieš pertrauką Di Maria apsiketė vietomis su Draxleriu ir šįkart PSG į priekį išvedė argentinietis.

Jau po pertraukos dar vieną įvartį įmušė paryžiečių atakų lyderis Edinsonas Cavani ir rungtynių baigtis tapo beveik aiški.

Iš tiesų. Leonardo Jardimo kariauna nebeatsitiesė, o tas pats Cavani pabaigoje į jos vartus įkalė dar vieną vinį. Taigi, dar vienas PSG triumfas "Coupe de la Ligue" baigėsi rezultatu 4-1.

"Monaco" 1 - 4 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 4' Julian Draxler
[1-1] 27' Thomas Lemar
[1-2] 44' Angel Di Maria
[1-3] 54' Edinson Cavani
[1-4] 90' Edinson Cavani