PSG susitvarkė su „Lorient“ ekipos pasipriešinimu © REUTERS nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiame „Ligue 1“ sustikime PSG išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Lorient“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 9 minutę. Neymaras pasinaudojo grubia oponentų vartininko klaida ir užtikrintu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Antrame kėlinyje „Lorient“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 53 minutę kamuolį į vartus pasiuntė buvęs FK „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi.

Tačiau, svečiai galiausiai rado savo kelią į pergalę mačui einant į pabaigą pelnydami pergalingą įvartį. 81 minutę po Neymaro pakelto kampinio smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Danilo Pereira.

Po šio susitikimo PSG ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo antroje vietoje esančių „Lens“ futbolininkų skiria 5 taškai.