PSG sudaužė "Monaco" bei pateko į Prancūzijos taurės finalą (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas antrasis "Coupe de France" pusfinalis, kuriame susitiko dvi stipriausios "Ligue 1" ekipos. Tiesa, šių rungtynių svarbą jos įvertino visiškai skirtingai.

"Paris Saint-Germain" žaidė stipriausia sudėtimi, tačiau "Monaco" gretose rungtyniavo daugiausia atsarginiai arba labai jauni futbolininkai. Leonardo Jardimo auklėtinių jau kitą savaitę laukia UEFA Čempionų lygos pusfinalis.

Nieko keisto, jog aikštėje dominavo sostinės futbolininkai, kurie kamuolį kontroliavo net 75 procentus žaidybinio laiko. Žlugdanti persvara buvo akivaizdi ir smūgių į vartus kategorijoje.

Pirmasis šiame mače pasižymėjo PSG krašto puolėjas Julianas Draxleris, kuriam varžovų vartininko atmuštą kamuolį perdavė Edinsonas Cavani. Po kelių minučių tas pats Cavani jau pasinaudojo Angelio Di Maria perdavimu iš baudos aikštelės krašto ir padvigubino persvarą.

"Monaco" komandos triuškinimas prasidėjo iškart po pertraukos, kuomet į savus vartus įsimušė saugas Safwanas Mbae, o prabėgus dar dviems minutėms po to įmušė ir Blaise'as Matuidi.

"Ligue 1" lyderių džiaugsmui, PSG vėliau kiek sumažino apsukas ir mačo pabaigoje pasižymėjo tik Marquinhosas, taigi, viskas baigėsi rezultatu 5-0.

Šalies taurės finale, kuriame triumfavo ir pernai, paryžiečiai susikaus su "Guingamp" vienuolikę patiesusiu "Angers" klubu.