PSG sudaužė autsaiderius, bet pergalę šventė ir "Monaco" (VIDEO)

Šeštadienį buvo toliau žaidžiamas 36-asis Prancūzijos čempionato turas.

Nugalėtojų titulą ginantys "Paris Saint-Germain" futbolininkai atsitiesė po pralaimėjimo "Nice" klubui ir dar bando nepasiduoti kovoje dėl pirmosios vietos.

Paryžiečiai šįkart namuose 5-0 sutriuškino paskutinę vietą užimančią "Bastia" ekipą. Juos į priekį 32-ąją minutę išvedė Lucasas Moura, o dar po kelių minučių persvarą puikiu tolimu smūgiu padvigubino Marco Verratti.

Unai'aus Emery auklėtiniai taip pat dominavo po pertraukos, o Edinsonas Cavani įpusėjus kėliniui galiausiai pranašumą dar padidino. 80-ąją minutę jis neįmušė 11 metrų baudinio, bet jau netrukus pasižymėjo Marquinhosas. Dublį pačioje pabaigoje spėjo užsitikrinti ir pats Cavani.

PSG liūdesiui, "Monaco" taip pat įveikė savo oponentus "Nancy" bei sužaidęs vienu maču mažiau toliau pirmauja trimis taškais.

Čia jau ketvirtąją minutę į savus vartus įsimušė Tobiasas Kouendolo. Baigiantis pirmajam kėliniui antrąjį įvartį pelnė Bernardo Silva, o 86-ąją minutę Leonardo Jardimo kariaunos pranašumą įtvirtino.

"Paris Saint-Germain" 5 - 0 "Bastia"
[1-0] 32' Lucas Moura
[2-0] 35' Marco Verratti
[3-0] 76' Edinson Cavani
80' Edinson Cavani ("Paris Saint-Germain") nerealizavo 11 metrų baudinio
[4-0] 83' Marquinhos
[5-0] 89' Edinson Cavani

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10330161" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Guingamp" 4 - 0 "Dijon"
[1-0] 4' Jimmy Briand
[2-0] 55' Yannis Salibur
[3-0] 59' Yannis Salibur (iš 11 metrų baudinio)

"Nancy" 0 - 3 "Monaco"
[0-1] 4' Tobias Badila Kouendolo (į savus vartus)
[0-2] 40' Bernardo Silva
[0-3] 86' Thomas Lemar

"Toulouse" 0 - 1 "Caen"
[0-1] 58' Ivan Santini

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>